KNSB Klasse 3D: DD 2 - Amsterdam West 1: 6-2
Op zaterdag 19-09-2026 speelde het tweede haar eerste wedstrijd van het seizoen. Amsterdam West 1 was naar Den Haag gekomen met 7 spelers. Het 2e bord bleef leeg. Raymond regelde galant als hij is met de tegenstanders en de wedstrijdleider dat Anastasia op zijn bord mocht spelen. En daarmee was hij non-playing captain geworden.
Bord 1 speelde Pim met zwart. Wit had licht initiatief maar Pim speelde nauwkeurig en toen wit in de fout ging sloeg hij toe.
Bord 3:
Bord 4:
Bord 5: Bord 6: Rogier speelde tegen een ratingloze tegenstander. Ik neem aan een invaller. Deze jongeling kwakte in sneltreinvaart zijn zetten op het bord en vergat daarbij telkens te noteren. Met enig ingrijpen van de wedstrijdleider en hulp van teamgenoten kwamen zijn zetten toch op papier. Toch enigszins uit zijn concentratie gebracht ontglipte Rogier ook enkele slechte zetten. Maar uiteindelijk zegevierde de ervaring.
Bord 7: Anastasiia had duidelijk haar dag niet. Ze kwam een pion achter en toen nog een. De tegenstander speelde het netjes uit.
Bord 8: Onze invaller Aileshwar speelde lange tijd heel goed. Helaas ging hij in een zwaar stukken eindspel uiteindelijke de fout in en verloor.
Met een 6-2 overwinning zijn we goed begonnen aan dit seizoen
.Onno van Dijk
| |
|
Rating
|
|
|
Rating
|
|
| |
Eerens, W. (Pim) |
2112 |
|
Winnubst, P. (Paul) |
2052 |
1 - 0 |
| |
Timmermans, R. (Raymond) |
1881 |
|
NO |
0 |
1R - 0R |
| |
Dijk van, O. (Onno) |
2054 |
|
Argirov, D. (Dimitar) |
1985 |
1 - 0 |
| |
Molenaar, C. (Christiaan) |
2065 |
|
Veenstra, F.L.J. (Frits) |
1831 |
1 - 0 |
| |
Kazi, Z. (Zidan) |
1944 |
|
Winsemius, J. (Jan) |
1981 |
1 - 0 |
| |
Egmond van, R.M. (Rogier) |
2008 |
|
Calugaru, M.A. (Mihnea-Alexandru) |
0 |
1 - 0 |
| |
Khatniuk, A. (Anastasiia) |
2093 |
|
Pijlman, R.W.J. (René) |
1932 |
0 - 1 |
| |
Ramcharan, A. (Aileshwar) |
0 |
|
Kalma, J.B.N. (Jildo) |
1906 |
0 - 1 |
| |
Gemiddelde Rating: |
2022 |
|
Gemiddelde Rating: |
1948 |
6-2 |