Feb 2019: Noteboomtoernooi Leiden


Eindstand

Group A
Nr Naam Score Federatie M/V Rating TPR W-We WP SB 1 2 3 4 5 6
1 Nikolic, Predrag (GM) 5.5 NED M 2576 2738 +0.90 23.5 21.25 1 1 1 1 1 ½
2 Wely, Loek van (GM) 5.0 NED M 2619 2611 +0.09 25.0 19.5 1 1 1 1 0 1
3 Schoppen, Casper 5.0 NED M 2457 2599 +0.61 24.0 19.0 1 1 1 = 1 ½
4 Vliet, Jeffrey van (FM) 5.0 NED M 2373 2508 +0.98 21.5 16.5 1 1 1 0 1 1
5 Elgersma, Simon 5.0 NED M 2192 2466 +2.01 19.5 15.0 1 1 0 1 1 1

...














36 Hommes, Elmar 3.0 NED M 2093 2081 -0.12 18.0 7.25 ½ 1 0 = 0 1
Group B
Nr Naam Score Federatie M/V Rating TPR W-We WP SB 1 2 3 4 5 6
42 Diaz, Daniel 3.5 NED M 1707 1836 +0.86 17.5 8.0 = 1 0 0 1 1
43 Orsouw, Theo van 3.5 NED M 1749 1856 +0.72 17.0 9.25 0 = ½ 1 1 ½
Group C
Nr Naam Score Federatie M/V Rating TPR W-We WP SB 1 2 3 4 5 6
5 Pomorska, Karolina 4.5 NED V 1650 1707 +0.43 23.0 16.0 1 1 1 ½ 0 1
12 Engelen, Niels 4.0 NED M 1562 1624 +0.58 22.5 14.0 1 0 1 1 1 0
15 Kampen, Frans van 4.0 NED M 1586 1643 +0.45 20.5 12.25 1 1 ½ 0 ½ 1
24 Shin, Jinan 3.5 NED M 1576 1544 -0.17 22.0 11.5 1 1 1 ½ 0 0
62 Shin, Hayun 2.5 NED M 1413 1418 -0.02 18.5 4.75 ½ 1 0 1 0 0



Frans van Kampen in Leiden (foto: Frans Peeters)

Paringen ronde 6 (zondag, 24 februari 2019)

Group A
Tafel Wit Score Federatie Rating Zwart Score Federatie Rating Uitslag
27 Hommes, Elmar 2.0 NED 2093 Achutan, Dylan 1.5 NED 1901 1-0
Group B
Tafel Wit Categorie Score Rating Zwart Categorie Score Rating Uitslag
12 Orsouw, Theo van 3.0 NED 1749 Pauwels, Rudi 3.0 NED 1743 ½-½
28 Diaz, Daniel 2.5 NED 1707 Verheij, Dana 2.5 NED 1605 1-0
Group C
Tafel Wit Categorie Score Rating Zwart Categorie Score Rating Uitslag
4 Bleijendaal, Jacob 4.0 NED 1563 Engelen, Niels 4.0 NED 1562 1-0
6 Wouden, Lotte van der 3.5 NED 1408 Pomorska, Karolina 3.5 NED 1650 0-1
10 Shin, Jinan 3.5 NED 1576 Vos de Wael, Alexander 3.0 NED 1546 0-1
11 Kampen, Frans van 3.0 NED 1586 Bookelman, Max 3.0 NED 1600 1-0
24 Shin, Hayun 2.5 NED 1413 Zoet, Jelle 2.5 NED 1224 0-1


Paringen ronde 5 (zondag, 24 februari 2019)

Group A
Tafel Wit Score Federatie Rating Zwart Score Federatie Rating Uitslag
16 Sharshov, Wadim 2.0 NED 1929 Hommes, Elmar 2.0 NED 2093 1-0
Group B
Tafel Wit Categorie Score Rating Zwart Categorie Score Rating Uitslag
25 Albers, Merlijn 2.0 NED 1671 Orsouw, Theo van 2.0 NED 1749 0-1
34 Catalan, Ciro 1.5 NED 1647 Diaz, Daniel 1.5 NED 1707 0-1
Group C
Tafel Wit Categorie Score Rating Zwart Categorie Score Rating Uitslag
1 Pomorska, Karolina 3.5 NED 1650 Arnold, Lorin 3.5 NED 1588 0-1
3 Schenkelaars, Robin 3.5 NED 1595 Shin, Jinan 3.5 NED 1576 1-0
6 Balasubramanian, Shyam 3.0 NED 1586 Engelen, Niels 3.0 NED 1562 0-1
11 Ruyter, Wim de 2.5 NED 1535 Shin, Hayun 2.5 NED 1413 1-0
12 Vos de Wael, Alexander 2.5 NED 1546 Kampen, Frans van 2.5 NED 1586 ½-½


Paringen ronde 4 (zaterdag, 23 februari 2019)

Group B
Tafel Wit Categorie Score Rating Zwart Categorie Score Rating Uitslag
22 Diaz, Daniel 1.5 NED 1707 Yue, Tim 1.5 NED 1785 0-1
30 Orsouw, Theo van 1.0 NED 1749 Diepen, Peter van 1.0 NED 1690 1-0
Group C
Tafel Wit Categorie Score Rating Zwart Categorie Score Rating Uitslag
1 Shin, Jinan 3.0 NED 1576 Bleijendaal, Jacob 3.0 NED 1563 ½-½
2 Boer, Marit de 2.5 NED 1557 Pomorska, Karolina 3.0 NED 1650 ½-½
3 Kampen, Frans van 2.5 NED 1586 Arnold, Lorin 2.5 NED 1588 0-1
7 Engelen, Niels 2.0 NED 1562 Heskes, Johan 2.0 NED 1600 1-0
23 Shin, Hayun 1.5 NED 1413 Gooijers, Richard 1.0 NED 1283 1-0


Paringen ronde 3 (zaterdag, 23 februari 2019)

Group A
Tafel Wit Score Federatie Rating Zwart Score Federatie Rating Uitslag
10 Hommes, Elmar 1.5 NED 2093 Wissen,Michiel van (FM) 1.5 NED 2268 0-1
Group B
Tafel Wit Categorie Score Rating Zwart Categorie Score Rating Uitslag
7 Cebula, Jerzy 1.5 NED 1930 Diaz, Daniel 1.5 NED 1707 1-0
38 Orsouw, Theo van 0.5 NED 1749 Griend, Johan van de 0.5 NED 1883 ½-½
Group C
Tafel Wit Categorie Score Rating Zwart Categorie Score Rating Uitslag
2 Pomorska, Karolina 2.0 NED 1650 Zweers, Jeroen 2.0 NED 1522 1-0
3 Schenkelaars, Bauke 2.0 NED 1517 Kampen, Frans van 2.0 NED 1586 ½-½
4 Weerts, René 2.0 NED 1514 Shin, Jinan 2.0 NED 1576 0-1
17 Terwee, Michiel 1.0 NED 1617 Shin, Hayun 1.5 NED 1413 1-0
27 Engelen, Niels 1.0 NED 1562 Kalkman-Koster, Franzke 1.0 NED 1366 1-0


Paringen ronde 2 (zaterdag, 23 februari 2019)

Group A
Tafel Wit Score Federatie Rating Zwart Score Federatie Rating Uitslag
19 Doolaard, Floris 0.5 NED 1910 Hommes, Elmar 0.5 NED 2093 0-1
Group B
Tafel Wit Categorie Score Rating Zwart Categorie Score Rating Uitslag
25 Diaz, Daniel 0.5 NED 1707 Lubben, Arno van der 0.5 NED 1852 1-0
Group C
Tafel Wit Categorie Score Rating Zwart Categorie Score Rating Uitslag
1 Stoop, Coen 1.0 NED 1655 Engelen, Niels 1.0 NED 1562 1-0
3 Mensing, Luana 1.0 NED 1552 Pomorska, Karolina 1.0 NED 1650 0-1
10 Kampen, Frans van 1.0 NED 1586 Lefebvre, Willy 1.0 NED 1504 1-0
13 Shin, Jinan 1.0 NED 1576 Kentstra, Thomas 1.0 NED 1406 1-0
22 Shin, Hayun 0.5 NED 1413 Elgersma, Hanneke 0.5 NED 1593 1-0


Paringen ronde 1 (vrijdag, 22 februari 2019)

Group A
Tafel Wit Score Federatie Rating Zwart Score Federatie Rating Uitslag
5 Hommes, Elmar 0.0 NED 2093 Werf, Mark van der (IM) 0.0 NED 2396 ½-½
Group B
Tafel Wit Categorie Score Rating Zwart Categorie Score Rating Uitslag
8 Pauw, Martijn 0.0 NED 1934 Orsouw, Theo van 0.0 NED 1749 1-0
Group C
Tafel Wit Categorie Score Rating Zwart Categorie Score Rating Uitslag
5 Pomorska, Karolina 0.0 NED 1650 Kaptein, Peter 0.0 NED 1459 1-0
11 Torensma, Dylan 0.0 NED 1600 Shin, Hayun 0.0 NED 1413 ½-½
20 Bloemendal, Franck 0.0 NED 1350 Kampen, Frans van 0.0 NED 1586 0-1
26 Westveer, Paul 0.0 NED 1300 Shin, Jinan 0.0 NED 1576 0-1
30 Zoet, Jelle 0.0 NED 1224 Engelen, Niels 0.0 NED 1562 0-1