Archief externe competitie


Seizoen 2016-17

Team
Klasse
Uitslag
Thuisspeeldag
Teamleider
DD 1
Klasse 2D KNSB
4e plaats (9-9 matchpunten)
Zaterdag
Wim Reimer
DD 2
Klasse 3G KNSB
7e plaats (7-11 matchpunten)
Zaterdag
Theo van Vorselen
DD 3
Klasse 1a HSB
kampioen (14-0 matchpunten)Donderdag
Eric Koreman
DD 4
Klasse 1b HSB
3e plaats (9-5 matchpunten)Dinsdag
Max van Herpen
DD 5
Klasse 1a HSB
8e plaats (3-11 matchpunten)
Donderdag
Jaco Arkesteijn
DD 6
Klasse 2a HSB
5e plaats (6-8 matchpunten)Donderdag
Frans Wentholt
DD 7
Klasse 3b HSB
5e plaats (6-8 matchpunten)Dinsdag
Dick Hennink


Seizoen 2015-16

Team
Klasse
Uitslag
Thuisspeeldag
Teamleider
DD 1
Klasse 1B KNSB
9e plaats (6-12 matchpunten)
Zaterdag
Wim Reimer
DD 2
Klasse 3F KNSB
7e plaats (8-10 matchpunten)
Zaterdag
Theo van Vorselen
DD 3
Promotieklasse HSB
9e plaats (2-14 matchpunten)Donderdag
Eric Koreman
DD 4
Klasse 1a HSB
4e plaats (6-8 matchpunten)Dinsdag
Max van Herpen
DD 5
Klasse 1b HSB
2e plaats (9-5 matchpunten)
Donderdag
Frans Wentholt
DD 6
Klasse 2a HSB
5e plaats (7-7 matchpunten)Donderdag
Jaco Arkesteijn
DD 7
Klasse 3b HSB
4e plaats (8-6 matchpunten)Dinsdag
Dick Hennink


Seizoen 2014-15

Team
Klasse
Uitslag
Thuisspeeldag
Teamleider
DD 1
Klasse 1B KNSB
6e plaats (7-11 matchpunten)
Zaterdag
Wim Reimer
DD 2
Klasse 3G KNSB
6e plaats (8-10 matchpunten)
Zaterdag
Theo van Vorselen
DD 3
Klasse 1b HSB
kampioen (13-1 matchpunten)Donderdag
Eric Koreman
DD 4
Klasse 1a HSB
2e plaats (11-3 matchpunten)Dinsdag
Max van Herpen
DD 5
Klasse 1b HSB
5e plaats (7-7 matchpunten)
Donderdag
Frans Wentholt
DD 6
Klasse 2a HSB
4e plaats (7-7 matchpunten)Donderdag
Jaco Arkesteijn
DD 7
Klasse 2b HSB
8e plaats (0-14 matchpunten)Dinsdag
Dick Hennink


Seizoen 2013-14

Team
Klasse
Uitslag
Thuisspeeldag
Teamleider
DD 1
Klasse 1B KNSB
8e plaats (6-12 matchpunten)
Zaterdag
Wim Reimer
DD 2
Klasse 3G KNSB
6e plaats (9-9 matchpunten)
Zaterdag
Theo van Vorselen
DD 3
Klasse 1b HSB
2e plaats (12-2 matchpunten)
Donderdag
Eric Koreman
DD 4
Klasse 1a HSB
4e paats (8-6 matchpunten)
Donderdag
Max van Herpen
DD 5
Klasse 1b HSB
6e plaats (4-10 matchpunten)
Dinsdag
Frans Wentholt
DD 6
Klasse 2a HSB
7e plaats (3-9 matchpunten)
Donderdag
Paul Koks
DD 7
Klasse 2b HSB
6e plaats (4-10 matchpunten)
Dinsdag
Dick Hennink
DD 8
Klasse 3a HSB
5e plaats (6-8 matchpunten)
Donderdag
Kees van Hulst


Seizoen 2012-13

Team
Klasse
Uitslag
Thuisspeeldag
Teamleider
DD 1
Klasse 1B KNSB
4e plaats (11-7 matchpunten)
Zaterdag
Wim Reimer
DD 2
Klasse 3G KNSB
8e plaats (6-12 matchpunten)
Zaterdag
Theo van Vorselen
DD 3
Promotieklasse HSB
10e plaats (2-16 matchpunten)
Donderdag
Eric Koreman
DD 4
Klasse 1a HSB
7e plaats (4-12 matchpunten)
Donderdag
Max van Herpen
DD 5
Klasse 1b HSB
6e plaats (5-11 matchpunten)
Dinsdag
Erik van der Graaf
DD 6
Klasse 2b HSB
3e plaats (9-5 matchpunten)
Donderdag
Frans Wentholt
DD 7
Klasse 3a HSB
3e plaats (10-4 matchpunten)
Dinsdag
Kees van Hulst
DD 8
Klasse 3b HSB
kampioen (9-3 matchpunten)
Donderdag
Dick Hennink


Seizoen 2011-12

Team
Klasse
UitslagThuisspeeldag
Teamleider
DD 1
Klasse 1B KNSB
6e plaats (8-10 matchpunten)
Zaterdag
Wim Reimer
DD 2
Promotieklasse HSB
kampioen (18-0 matchpunten)
Dinsdag
Theo van Vorselen
DD 3
Promotieklasse HSB
7e plaats (6-12 matchpunten)
Donderdag
Eric Koreman
DD 4
Klasse 1a HSB
7e plaats (2-12 matchpunten)
Donderdag
Frans Wentholt
DD 5
Klasse 2b HSB
2e plaats (12-2 matchpunten)
Dinsdag
Erik van der Graaf
DD 6
Klasse 2a HSB
6e plaats (6-8 matchpunten)
Donderdag
Max van Herpen
DD 7
Klasse 3b HSB
5e plaats (5-7 matchpunten)Dinsdag
Jos Neefjes
DD 8
Klasse 4a HSB
kampioen (12-2 matchpunten)
Donderdag
Dick Hennink


Seizoen 2010-11

Team
Klasse
Uitslag
DD 1
Klasse 1B KNSB
7e plaats (8-10 matchpunten)
DD 2
Promotieklasse HSB
2e plaats (13-5 matchpunten)
DD 3
Promotieklasse HSB
3e plaats (12-6 matchpunten)
DD 4
Klasse 1b HSB
4e plaats (7-7 matchpunten)
DD 5
Klasse 2c HSB
2e plaats (10-4 matchpunten)
DD 6
Klasse 2a HSB
4e plaats (7-5 matchpunten)
DD 7
Klasse 3a HSB
4e plaats (8-6 matchpunten)
DD 8
Klasse 4a HSB
3e plaats (7-5 matchpunten)


Seizoen 2009-10

Team
Klasse
Uitslag
DD 1
Klasse 2C KNSB
kampioen (15-3 matchpunten)
DD 2
Promotieklasse HSB
3e plaats (11-7 matchpunten)
DD 3
Klasse 1a HSB
kampioen (13-1 matchpunten)
DD 4
Klasse 2b HSB
kampioen (14-0 matchpunten)
DD 5
Klasse 2c HSB
6e plaats (3-9 matchpunten)
DD 6
Klasse 2a HSB
4e plaats (9-5 matchpunten)
DD 7
Klasse 4b HSB
2e plaats (8-4 matchpunten)