Apr 2015: Prinsenstadtoernooi Delft


Final standing

Groep A
    naam rating punten tpr rc w-we WP sb
18 22 Thakoerdien, Jerrel 2150 3   2166 2167 -0,02 13 ½ 5  
30 26 Vistisen, Lars 2104 1 ½ 2061 2254 -0,21 15 ½ 2 ¾
Groep B
    naam rating punten tpr rc w-we WP sb
3 35 van Orsouw, Theo 1845 4 ½ 2213 1973 2,33 21   15 ¼
Groep C
    naam rating punten tpr rc w-we WP sb
4 29 Arkesteijn, Jaco 1637 4 ½ 1870 1630 1,46 20   14 ¼
43 28 Hofstee, Piet 1649 2   1572 1697 -0,62 16   4  
Groep D
    naam rating punten tpr rc w-we WP sb
2 8 Karagantcheff, Dimitri 1477 5   1659 1323 0,78 19 ½ 16  
32 20 van Eibergen, Robert 1409 2 ½ 1262 1201 -0,57 20   6 ¾
36 39 van Hogezand, Raf 1150 2 ½ 1390 1401 1,09 17   5 ¼

Round 6 (Sunday, 5 april)

Groep A
  wit - zwart uitslag
11 Glimmerveen, Martin - Thakoerdien, Jerrel 0-1
Groep B
  wit - zwart uitslag
1 Vesters, Melchior - van Orsouw, Theo ½-½
Groep C
  wit - zwart uitslag
1 Mestrom, Ton - Arkesteijn, Jaco ½-½
21 Hofstee, Piet - van der Weijde, Andre ½-½
Groep D
  wit - zwart uitslag
1 Tran, Tommy - Karagantcheff, Dimitri 0-1
13 Schreuder, Ferdinand - van Eibergen, Robert 1-0
22 Swanink, Koos - van Hogezand, Raf 0-1

Round 5 (Sunday, 5 april)

Groep A
  wit - zwart uitslag
14 Thakoerdien, Jerrel - Jackson, Oliver 1-0
15 Steffens, Olaf - Vistisen, Lars 0-1
Groep B
  wit - zwart uitslag
2 van Orsouw, Theo - Welling, Wouter 1-0
Groep C
  wit - zwart uitslag
3 Honkoop, Gilian - Arkesteijn, Jaco 0-1
14 Torenstra, Rene - Hofstee, Piet ½-½
Groep D
  wit - zwart uitslag
4 Karagantcheff, Dimitri - Schreuder, Ferdinand 1-0
6 van Eibergen, Robert - Gajadhor Sukul, Vashish 0-1
16 Beusen, Frank - van Hogezand, Raf 1-0

Round 4 (Saturday, 4 april)

Groep B
  wit - zwart uitslag
2 van der Berg, Bas - van Orsouw, Theo 0-1
Groep C
  wit - zwart uitslag
3 Arkesteijn, Jaco - Omota, Vlad ½-½
13 Hofstee, Piet - Land, Marc 0-1
Groep D
  wit - zwart uitslag
5 Stoops, Michael - Karagantcheff, Dimitri 0-1
6 van Hogezand, Raf - Schreuder, Ferdinand 0-1

Round 3 (Saturday, 4 april)

Groep A
  wit - zwart uitslag
13 Oranje, Richard - Thakoerdien, Jerrel 1-0
14 Vistisen, Lars - Overeem, Marc 0-1
Groep B
  wit - zwart uitslag
16 van Orsouw, Theo - Baak, Karl 1-0
Groep C
  wit - zwart uitslag
5 Aldenberg, Hendrik - Arkesteijn, Jaco 0-1
24 Salomons, Quinten - Hofstee, Piet 0-1
Groep D
  wit - zwart uitslag
3 van der Hoeven, Carsten - van Eibergen, Robert 1-0
4 van Klaveren, Justus - Karagantcheff, Dimitri ½-½
7 de Zwart, D.M. - van Hogezand, Raf 1-0

Round 2 (Saturday, 4 april)

Groep A
  wit - zwart uitslag
10 Ypma, Peter - Vistisen, Lars 1-0
15 Thakoerdien, Jerrel - Kokje, Joris ½-½
Groep C
  wit - zwart uitslag
20 Hofstee, Piet - Romkes, Erik 0-1
Groep D
  wit - zwart uitslag
7 van Eibergen, Robert - Bahadoer, Meri 1-0

Round 1 (Friday, 3 april)

Groep A
  wit - zwart uitslag
5 Van den Doel, Erik - Thakoerdien, Jerrel 1-0
9 De Jong, Migchiel - Vistisen, Lars 1-0
Groep B
  wit - zwart uitslag
9 Milort, Gerard - van Orsouw, Theo ½-½
Groep C
  wit - zwart uitslag
1 Verfuerth, Kevin - Hofstee, Piet 1-0
2 Arkesteijn, Jaco - Torenstra, Rene 1-0
Groep D
  wit - zwart uitslag
8 Karagantcheff, Dimitri - Heins, Ricardo 1-0
13 van Hogezand, Raf - Dirkse, Simon 1-0
19 Leite, Scot - van Eibergen, Robert 0-1