Open Prometheus Kampioenschap 2016


Eindstand

 GROEP AScoreWPSBRatingTPRW-We
1De Jong, Jan-Willem6.026.522.5024392423-0.07
2Barendse, Ted5.029.519.7521022169+0.68
3Legemaat, Gert4.528.516.5022542167-0.45
4Van Straaten, Marco4.526.515.2519492046+0.87
5Dubbeldam, Bart4.524.014.0018952042+1.16
6Milort, Gerard3.528.514.2519972020+0.08
7Van Gosliga, Jouke3.528.011.5018761994+0.95
8Van Orsouw, Theo3.526.59.0018981971+0.30
9Koelmans, Jan Willem3.525.59.5018641845-0.21
10Bojanowski, Roman3.523.510.5017801976+1.57
11Lode, Peter3.522.08.2519041794-0.76
12Wiersma, Arno3.021.08.7518461871+0.12
13Goossens, Pieter2.526.56.7519051812-1.00
14Van Loenen, Daniël2.522.08.7518601880+0.04
15Van Calmthout, Hans2.521.08.2518001759-0.25
16Dekker, Derk2.520.07.0017981773-0.19
17Van der Pluijm, Dik2.021.05.7518191628-1.16
18Van den Broek, Willem-Jan2.020.53.7517921559-1.68

Uitslagen ronde 7 (31 maart 2016)
 

Groep A
1De Jong, Jan-Willem-van Orsouw, Theo1-0
4
Van Straaten, Marco-
Koelmans, Jan Willem1-0

Uitslagen ronde 6 (17 maart 2016)

Reglementaire overwinningen voor Van Orsouw en Koelmans.

Uitslagen ronde 5 (3 maart 2016)
 

Groep A
2van Orsouw, Theo-Legemaat, Gert0-1
5
Koelmans, Jan Willem-
Bojanowski, Roman
½-½

Uitslagen ronde 4 (18 februari 2016)
 

Groep A
2Barendse, Ted
-van Orsouw, Theo½-½
5
Goossens, Pieter
-
Koelmans, Jan Willem½-½

Uitslagen ronde 3 (4 februari 2016)
 

Groep A
4van Orsouw, Theo-Van der Pluijm, Dik1-0
9
Koelmans, Jan Willem-
Dekker, Derk1-0

Uitslagen ronde 2 (21 januari 2016)
 

Groep A
6Van Calmthout, Hans-van Orsouw, Theo½-½
8
Van Gosliga, Jouke-
Koelmans, Jan Willem½-½

Uitslagen ronde 1 (7 januari 2016)
 

Groep A
2Koelmans, Jan Willem-Barendse, Ted0-1