Feb 2018: Noteboomtoernooi Leiden


Eindstand

Group A
Nr Naam Categorie Score M/V Rating TPR W-We WP SB 1 2 3 4 5 6
1 Kevlishvili, Robby (IM)
5.0 M 2449 2598 +0.69 22.5 18.5 1 1 ½ = 1 1
2 Bok, Benjamin (GM)
5.0 M 2607 2626 +0.30 22.5 18.25 1 1 1 ½ ½ 1
3 Arnaudov, Petar (GM)
5.0 M 2425 2569 +0.66 21.5 17.25 1 1 1 = ½ 1
4 Pruijssers, R. (GM)
5.0 M 2538 2498 -0.13 21.0 17.0 1 1 1 0 1 1
5 Nikolic, Predrag (GM)
4.5 M 2593 2497 -0.40 24.0 17.25 1 1 1 ½ ½ ½
6 Heltzel, Joost
4.5 M 2205 2437 +1.37 22.0 16.25 1 = 1 ½ 1 ½
... ...
4.0 M 2483 2415 -0.22 22.5 13.75 1 ½ 1 = 1 0
16 Oudewaal, Vincent
4.0 M 2060 2323 +1.74 19.5 11.75 1 0 1 = 1 ½
51 Zetten, Maarten van
2.5 M 2137 2128 -0.04 19.0 7.5 ½ = ½ 1 - -
79 Vreugdenhil, Frans
1.5 M 1975 1970 -0.02 17.5 3.5 = 0 1 0 - -
Group B
Nr Naam Categorie Score M/V Rating TPR W-We WP SB 1 2 3 4 5 6
88 Arkensteijn, Jaco
1.5 M 1690 1463 -1.00 15.0 3.75 = = 0 0 0 ½
Group A
Nr Naam Categorie Score M/V Rating TPR W-We WP SB 1 2 3 4 5 6
9 Shin, Jinan
4.5 M 1458 1673 +1.80 21.0 13.75 1 1 1 0 1 ½
29 Engelen, Niels
3.5 M 1443 1605 +1.32 22.0 10.0 ½ 1 0 1 1 0
102 Shin, Hayun
1.0 M 845 965 +0.50 15.5 2.0 0 ½ 0 0 ½ 0


Paringen ronde 6 (zondag, 18 februari 2018)

Group A
Tafel Wit Categorie Score Rating Zwart Categorie Score Rating Uitslag
2 Arnaudov, Petar (GM)
4.0 2425 Meegen, Ruud van
4.0 2233 1-0
Group B
Tafel Wit Categorie Score Rating Zwart Categorie Score Rating Uitslag
44 Coenjaerts, Rene
1.0 1676 Arkensteijn, Jaco
1.0 1690 ½-½
Group C
Tafel Wit Categorie Score Rating Zwart Categorie Score Rating Uitslag
4 Lubben, Arno van der
4.0 1533 Shin, Jinan
4.0 1458 ½-½
10 Nierop, Dominique
3.5 1594 Engelen, Niels
3.5 1443 1-0
47 Deschuyteneer, Lucien
1.0 1380 Shin, Hayun
1.0 845 1-0


Paringen ronde 5 (zondag, 18 februari 2018)

Group A
Tafel Wit Categorie Score Rating Zwart Categorie Score Rating Uitslag
1 Zwirs, Nico
3.5 2364 Arnaudov, Petar (GM)
3.5 2425 ½-½
Group B
Tafel Wit Categorie Score Rating Zwart Categorie Score Rating Uitslag
44 Arkensteijn, Jaco
1.0 1690 Bojanowski, Roman
0.5 1811 0-1
Group C
Tafel Wit Categorie Score Rating Zwart Categorie Score Rating Uitslag
8 Noteboom, Gren
3.0 1548 Shin, Jinan
3.0 1458 0-1
11 Engelen, Niels
2.5 1443 Bax, Marton
2.5 1391 1-0
51 Shin, Hayun
0.5 845 Maas, Tristan
0.5 1205 ½-½


Paringen ronde 4 (zaterdag, 17 februari 2018)

Group A
Tafel Wit Categorie Score Rating Zwart Categorie Score Rating Uitslag
16 Dijkhuis, Oele
1.5 2071 Vreugdenhil, Frans
1.5 1975 1-0
Group B
Tafel Wit Categorie Score Rating Zwart Categorie Score Rating Uitslag
26 Knaap, Jan van der
1.0 1803 Arkensteijn, Jaco
1.0 1690 1-0
Group C
Tafel Wit Categorie Score Rating Zwart Categorie Score Rating Uitslag
1 Shin, Jinan
3.0 1458 Hoeven, Carsten van der
3.0 1599 0-1
24 Gunsteren, Lex van
1.0 1438 Engelen, Niels
1.5 1443 0-1
33 Shin, Hayun
0.5 845 Til, Ite van
1.0 1599 0-1


Paringen ronde 3 (zaterdag, 17 februari 2018)

Group A
Tafel Wit Categorie Score Rating Zwart Categorie Score Rating Uitslag
5 Arnaudov, Petar (GM)
2.0 2425 Brouwer, Dennis
2.0 2217 1-0
36 Vreugdenhil, Frans
0.5 1975 Elgersma, Onno
0.5 2055 1-0
Group B
Tafel Wit Categorie Score Rating Zwart Categorie Score Rating Uitslag
28 Arkensteijn, Jaco
1.0 1690 Evenhuis, Wybe
1.0 1848 0-1
Group C
Tafel Wit Categorie Score Rating Zwart Categorie Score Rating Uitslag
6 Shin, Jinan
2.0 1458 Overmeer, Henk
2.0 1565 1-0
11 Engelen, Niels
1.5 1443 Diepen, Peter van
1.5 1598 0-1
45 Gijsbers, Joop
0.0 1396 Shin, Hayun
0.5 845 1-0


Paringen ronde 2 (zaterdag, 17 februari 2018)

Group A
Tafel Wit Categorie Score Rating Zwart Categorie Score Rating Uitslag
6 Polak, Alexander
1.0 2121 Arnaudov, Petar (GM)
1.0 2425 0-1
22 Zon, Stef van der
0.5 2160 Vreugdenhil, Frans
0.5 1975 1-0
Group C
Tafel Wit Categorie Score Rating Zwart Categorie Score Rating Uitslag
8 Baselmans, Daan
1.0 1576 Shin, Jinan
1.0 1458 0-1
20 Heun, Jetze
0.5 1619 Engelen, Niels
0.5 1443 0-1
45 Shin, Hayun
0.0 845 Bax, Marton
0.0 1391 ½-½


Paringen ronde 1 (vrijdag, 16 februari 2018)

Group A
Tafel Wit Categorie Score Rating Zwart Categorie Score Rating Uitslag
7 Arnaudov, Petar (GM)
0.0 2425 Liempt, Michaël van
0.0 2081 1-0
Group C
Tafel Wit Categorie Score Rating Zwart Categorie Score Rating Uitslag
2 Engelen, Niels
0.0 1443 Tardijn, Ilja
0.0 1648 ½-½
41 Shin, Jinan
0.0 1458 Vleming, Annabel
0.0 646 1-0
43 Huysman, Robert
0.0 1447 Shin, Hayun
0.0 845 1-0